Hakkımızda

VİZYONUMUZBaşta Türkiye olmak üzere Dünya genelinde, sunduğumuz hizmet ve ürün kalitesi ile tüketici tarafından ilk tercih olmanın sürekliliğini sağlamak ve yenilikçi bir anlayışla sektörün gelişimine katkıda bulunarak küresel değerler oluşturmaktır.

 

MİSYONUMUZFaaliyette bulunduğumuz sektör olan taşıma ekipmanları alanında müşteri odaklı çalışma zihniyetimiz ile ahlaki ilkelere bağlı bir şekilde hizmet sağlamak ve tüm iş ortaklarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılayarak memnuniyetlerini sağlamaktır.

 

BİZ KİMİZ?2020 yılında merkezi İstanbul’da kurulan VEGA İstif Mak. Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. forklift, istifleme makineleri ve transpalet sektöründe önemli bir yere sahiptir. Müşteri memnuniyetini ve milli servet anlayışını ön planda tutarak faaliyetlerini sürdüren firmamız;

 

* Kaliteli ve geniş ürün yelpazesi,

* Rekabetçi fiyat ve ödeme koşulları,

* Sorunsuz ve zamanında teslimat,

* Ekonomik, çevresel ve sosyal farkındalık ile birlikte kurumsal sürdürülebilirlik anlayışı

başlıklarını ilke edinerek hizmetlerine devam etmektedir.

 

Tecrübemize güvenerek fiyatlar ve kusursuz satış sonrası servis hizmetleri ile müşterilerimize kaliteli çözümler üretmekteyiz. Sektör içerisindeki rekabet gücümüzü artırabilmek için müşterilerimizin transpalet, forklift ve istif makinelerinin kısa sürede temini ve bakımını içeren konularda sizlere fayda sağlayarak, hep birlikte daima yükselen bir grafikle ülke ekonomisine katkıda bulunacağımızı temenni ediyor ve 3000’i aşkın firmaya verdiğimiz hizmete istinaden sizleri de bizle çalışmaya davet ediyoruz.